FEN 12 Feel The Force: media trening i ceremonia ważenia

Znamy czas i miejsce dwóch ważnych wydarzeń: media treningu i ceremonii ważenia zawodników, które tradycyjnie poprzedzają wszystkie gale FightExclusiveNight! Zobacz, gdzie będzie można spotkać się z gwiazdami gali FEN 12 Feel The Force, zanim wieczorem 20 maja wejdą do klatkoringu w Hali Stulecia.

Na oficjalny media trening przed galą FEN 12 Feel The Force, z udziałem większości uczestników piątkowych zawodów, zapraszamy już w środę, 18 maja, o godz. 14 do klubu Jatomi Fitness Wrocław Renoma w Domu Handlowym „Renoma” przy ul. Świdnickiej.

Z kolei oficjalna ceremonia ważenia zawodników odbędzie się o tej samej porze w czwartek, 19 maja, w Hali Stulecia. Wstęp dla kibiców na oba wydarzenia jest wolny.

Bilety na galę FEN 12 Feel The Force można kupować online w serwisach Eventim.pl (kliknij tutaj) oraz KupBilet.pl (kliknij tutaj) oraz stacjonarnie we Wrocławiu w sklepie Men Island w Pasażu Zielińskiego przy ul. Swobodnej 37, w restauracji Setka Bar przy ul. Leszczyńskiego 4 oraz w klubie nocnym Cherry Club przy ul. Kuźniczej 10. Bilety VIP i bilety grupowe można rezerwować pod nr tel. 601 877 229.

FEN