FEN 12 Feel The Force: fotorelacja z media treningu

Za nami pierwsze wydarzenie fight weeku FEN 12 Feel The Force – w środowe popołudnie ośmiu uczestników piątkowej gali najpierw dało próbkę swoich umiejętności na media treningu w Jatomi Fitness Renoma, a później długo odpowiadało na pytania dziennikarzy.

Na ringu w centralnym punkcie klubu pojawili się dzisiaj trzej z sześciu zawodników, którzy w piątek będą walczyć o pasy federacji Fight Exclusive Night: Przemysław Mysiala, Michał Michalski oraz Wojciech Wierzbicki, który – jak już informowaliśmy – będzie walczył o tymczasowy pas w formule K-1 wagi średniej w zastępstwie za Pawła Biszczaka. Oprócz nich przed kibicami zaprezentowali się fighterzy, którzy wystąpią w walkach karty głównej i karty wstępnej gali FEN 12: Wojciech Janusz, Michał Oleksiejczuk, Piotr Rogosz, Oskar Staszczak i Mateusz Głąb.

Chociaż do gali FEN 12 Feel The Force pozostają jeszcze dwa dni, czuć już wyraźnie napięcie związane z imprezą w Hali Stulecia – mimo że na twarzach zawodników pojawiały się uśmiechy, to częściej jednak widać było na nich skupienie i koncentrację przed zbliżającymi się walkami. Wszyscy jak jeden mąż zapewniali, że są w szczytowej formie i w pełnej gotowości do piątkowych zawodów, chociaż jednocześnie podkreślali, że w Hali Stulecia czekać ich będą trudne walki z wymagającymi przeciwnikami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z media treningu i przypominamy, że już jutro w Hali Stulecia odbędzie się oficjalna ceremonia ważenia zawodników przed galą FEN 12 Feel The Force, transmitowana na żywo na naszej stronie internetowej: www.fen-mma.com/wazenie. Start o godz. 14.

fot. Paweł Najmowicz/FEN Federation

FEN