FEN 11: zobacz pierwszy trailer gali w Warszawie

Fight Exclusive Night 19 marca przybywa do Warszawy, by dać spektakularne show na Torwarze! Zobacz oficjalny teaser gali FEN 11 i poznaj głównych bohaterów tego wyjątkowego wydarzenia.

Federacja FEN już za 2 miesiące zaprasza na wielkie święto sportów walki z udziałem czołowych zawodników MMA i K-1 z Polski! Po 10 galach przy pełnych trybunach w kilku innych miastach Polski Fight Exclusive Night po raz pierwszy organizuje zawody w stolicy. Fight card gali FEN 11 będzie wyjątkowo mocny i gwarantujący wielkie sportowe show.

Kibice sportów walki z niecierpliwością oczekują na sensacyjny pojedynek wagi ciężkiej pomiędzy gwiazdą kulturystyki Akopem Szostakiem i słynnym strongmanem Tyberiuszem Kowalczykiem oraz walkę o pas mistrzowski FEN dwóch wschodzących gwiazd MMA wagi lekkiej: Romana Szymańskiego i Mariana Ziółkowskiego. Oprócz nich w klatkoringu FEN wystąpią tego wieczora tak znakomici, efektownie walczący fighterzy MMA, jak Albert Odzimkowski, Paweł Żelazowski i Marcin Naruszczka, a także debiutujący w zawodowym MMA Alan Kwieciński, znany szerszej publiczności z reality show „Warsaw Shore”.

Dużym wydarzeniem gali FEN 11 będzie ponadto pożegnalny występ weterana sportów walki, wielokrotnego mistrza Polski Igora Kołacina oraz pojedynki w formule K-1 z udziałem takich twardych wojowników, jak Marcin Szreder i Arkadiusz Wrzosek. Kolejne nazwiska i zestawienia przedstawimy już wkrótce, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia oficjalnego teasera warszawskiej gali!

Bilety na galę FEN 11 już do kupienia w serwisie Eventim.pl. Zamówienia grupowe i bilety VIP pod nr telefonu 601 877 229.

FEN