FEN 11 Warsaw Time: show nie tylko sportowe

Gala FEN 11 Warsaw Time będzie wyjątkowym wydarzeniem nie tylko z powodów czysto sportowych. Gwiazdami jutrzejszego widowiska na Torwarze będą oczywiście zawodnicy, ale pozytywnych wrażeń powinny dostarczyć także występy znanych (i nieco mniej znanych) postaci polskiej sceny muzycznej.

Już po raz drugi gwiazdą gali Fight Exclusive Night będzie Ewelina Lisowska, która – podobnie jak na gali FEN 6 Showtime we Wrocławiu – wystąpi podczas ceremonii otwarcia zawodów. Rok temu słynna wokalistka wykonała jedną ze swoich najbardziej popularnych piosenek „Jutra nie będzie”. Co usłyszymy tym razem? To na razie sekret, możemy jedynie zdradzić, że będzie to cover jednego z największych przebojów wszech czasów.

Kolejnym doskonale znanym artystą, który wystąpi na gali FEN 11 jest Fu, znany polski raper i producent muzyczny, od lat nagrywający dla kultowej wytwórni płytowej Prosto. Fu usłyszymy podczas wejścia do klatkoringu Akopa Szostaka. Tajemnicą poliszynela jest utwór, który wykona Fu – będzie to kawałek „Dalej walcz”, przy którym Akop wychodził przed rokiem do swojej debiutanckiej walki.

Wyjście do walki Rafała Haratyka uświetni inna gwiazda polskiej sceny rap & hip-hop – kolektyw Ganja Mafia. Zaledwie 2 tygodnie temu miała miejsce premiera najnowszego albumu grupy, zatytułowanego „Wiesz, co się kręci”, a zespół ruszył w trasę promującą jego nowe wydawnictwo. Czy jutro wieczorem usłyszymy jakiś kawałek z tej płyty? Przekonamy się, kiedy przyjdzie czas na pojedynek Rafał Haratyk vs Marcin Naruszczka.

Z kolei przed walką Marcina Szredera z Aytakiem Yahsim dla tego pierwszego zawodnika zagra doskonale już znana publiczności gal Fight Exclusive Night Alexa. Grająca na elektrycznych skrzypcach instrumentalistka kilkukrotnie już występowała na naszym imprezach, za każdym razem robiąc znakomite show. Można się więc spodziewać kolejnego, niezapomnianego minikoncertu w jej wykonaniu.

Grono artystów, którzy wystąpią jutro na Torwarze podczas gali FEN 11 Warsaw Time, uzupełnia Monika Kliś – młoda wokalistka, której kariera muzyczna nabiera rozpędu. Artystka pracuje właśnie nad swoim pierwszym singlem, a występ na Torwarze będzie dla niej kolejną szansą zaprezentowania na żywo swoich umiejętności wielotysięcznej publiczności.

FEN