Dwie zmiany w karcie walk FEN 11 Warsaw Time

Dwie zmiany zaszły w karcie walk gali FEN 11 Warsaw Time, która czeka nas już w najbliższą sobotę, 19 marca 2016 roku, w hali Torwar w Warszawie. Zmiany obejmą solidarnie formułę K-1 Rules i MMA. W pierwszej z nich silny słowacki fighter Ivan Bartek zmieni Seku Bangurę z Białorusi w kickbokserskiej walce z Tomaszem Sararą. W drugim przypadku Tomasz Lepiarski zastąpi kontuzjowanego Michała Tarabańkę w pojedynku MMA z Adrianem Błeszyńskim.

26-letni Ivan Bartek reprezentuje Cerberos Gym Nove Mesto i ma za sobą 22 wygrane i 3 zremisowane pojedynki zawodowe. Jest mistrzem Słowacji w wadze półciężkiej i występował na największych światowych galach, jak W5 czy Kunlun Fight. W 2011 roku zdobył tytuł mistrza świata WKF. Uchodzi za jeden z największych talentów słowackiego muay thai i formuły K-1.

Tomasz Lepiarski ma 27 lat i reprezentuje klub Adrenalina Fight Częstochowa. Jego trenerem jest były mistrz KSW Krzysztof Kułak. Tak jak jego rywal, Adrian Błeszyński jest zawodnikiem, który rozpoczyna swoją zawodową przygodę i będzie szukał pierwszego zwycięstwa na tej trudnej drodze. Lepiarski słynie z nieustępliwej, twardej postawy i zapewne te walory zechce zaprezentować w Warszawie.

Mamy nadzieję, że te i inne pojedynki, jakie widzowie obejrzą 19 marca 2016 roku, przejdą do historii polskich sztuk walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk kickboxingu i MMA, a zapowiedziane pojedyki zapiszą się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach Eventim.pl i KupBilet.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży obu sieci (punkty Eventim.pl oraz punkty KupBilet.pl). Bilety VIP można zamawiać, dzwoniąc pod nr tel. 601 877 229.

Przy okazji zapraszamy także na fanpage FEN: facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do naszych fanów, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

FEN