Dwie walki MMA otworzą galę FEN 11 Warsaw Time

Dwa pojedynki undercardowe otworzą galę FEN 11 Warsaw Time, która odbędzie się już za niewiele więcej niż miesiąc na warszawskim Torwarze. Oba odbędą się w formule MMA i będą szansą dla perspektywicznych zawodników na zaprezentowanie swoich umiejętności.

19 marca 2016 roku jako pierwsi do walki wyjdą dwaj zawodnicy wagi lekkiej: Jakub Łętowski, reprezentujący klub Fenix Warszawa, i Marcin Gałązka z Klubu Walki Grappler Mińsk Mazowiecki. Obaj debiutowali już na lokalnych imprezach. 19-letni Jakub Łętowski zaczynał swoją przygodę ze sportem od boksowania, a od dwóch lat trenuje MMA pod okiem Grzegorza Białasa. W MMA stoczył już pierwszą walkę w 2015 roku. Marcin Gałązka ma blisko 25 lat i trenuje pod okiem Marcina Frankiewicza. Ma już za sobą cztery walki, z których trzy wygrał.

W kolejnym pojedynku Michał Tarabańka, reprezentujący Poland Top Team Warszawa, zmierzy się z Adrianem Błeszyńskim ze Sportowego Zagłębia Sosnowiec. To starcie zaplanowane jest w limicie do 80 kg. Tarabańka startuje w MMA od 2011 roku i do tej pory walczył z bardzo silnymi rywalami. W dwóch ostatnich pojedynkach wygrał i to otworzyło mu szansę występu na gali federacji Fight Exclusive Night. 30-letni zawodnik z Nowego Dworu Mazowieckiego trenował w wielu warszawskich klubach, a od kilku miesięcy ćwiczy pod okiem Mirosława Oknińskiego w Nastula Club. Błeszyński to amatorski mistrz świata i Europy WKF. Ma 28 lat i na zawodowej arenie wygrał dwie walki z zagranicznymi rywalami. W obu przypadkach przez nokaut. Karierę sportową zaczynał od boksu. Prowadzą go trenerzy Bartosz Kulczycki i Gabriel Skiba.

fen11-letowski-vs-galazka

Mamy nadzieję, że ten i inne pojedynki jakie widzowie obejrzą 19 marca 2016 roku przejdą do historii polskich sztuk walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk Kickboxingu i MMA, a zapowiedziany pojedynek zapisze się w pamięci kibiców. Nie powinno Was tam zabraknąć!

Bilety na galę FEN 11 Warsaw Time są dostępne w sprzedaży online na stronach Eventim.pl i KupBilet.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży obu sieci (punkty Eventim.pl oraz punkty KupBilet.pl). Bilety VIP można zamawiać, dzwoniąc pod nr tel. 601 877 229.

Przy okazji zapraszamy także na fanpage FEN: facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do naszych fanów, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

FEN