Di Chirico vs Grzebyk na gali FEN 9 Go For It

Kolejnym pojedynkiem, jaki pojawia się w głównej karcie walk gali FEN 9 Go For It we Wrocławiu, jest międzynarodowe starcie MMA w wadze średniej, w którym spotkają się utalentowany Andrzej Grzebyk Tarnów i włoski mistrz świata największej amatorskiej organizacji IMMAF Alessio Di Chiricio.

24-letni Andrzej Grzebyk (184 cm, 84 kg) pochodzi z Tarnowa, trenuje w miejscowym klubie Legion i był amatorskim mistrzem Polski MMA w kategorii juniorów. Podopieczny trenera Radosława Piechnika odnotował wygrane nad takimi zawodnikami, jak Kamil Szymuszowski, czy znany z FEN Litwin Mindaugas Verzbickas. Tarnowianin przygodę ze sportami walki rozpoczął od kickboxingu, który trenował w Rzeszowie pod okiem trenera Wiesława Kani. Na swoim koncie ma 8 wygranych walk zawodowych i tylko 2 porażki.

25-latek Alessio Di Chiricio (182 cm, 84 kg) z Włoch to jeden z największych talentów MMA na Półwyspie Apenińskim, jaki pojawił się w tym kraju od czasów Alessio Sakary. W 2014 roku w Las Vegas zdobył tytuł amatorskiego mistrza świata IMMAF w kategorii półciężkiej, pokonując między innymi naszego reprezentanta Karola Linowskiego. W styczniu 2015 roku pojawił się po raz pierwszy w Polsce, by w Warszawie, w zawodowym pojedynku, uderzeniami odprawić z kwitkiem Adama Kowalskiego. Dwa miesiące później w Czechach równie pewnie pokonał też doświadczonego Andre Reindersa, przedłużając w ten sposób swoją nieprawdopodobną serię zwycięstw do 8 wygranych z rzędu, do tego wszystkie kończąc przed czasem. Di Chirico reprezentuje klub Hung Mun MMA Studio z Rzymu, a jego trenerem jest włoski szkoleniowiec Fabio Ciolli.

„Jeśli kibice chcą zobaczyć nieoszlifowane jeszcze diamenty europejskiego MMA, powinni koniecznie przyjść na ten pojedynek. Każdy z tych zawodników to talent czystej wody. Mistrz świata kontra mistrz Polski – już to nakręca zainteresowanie, a to tylko przedsmak czekających nas emocji. Obaj mają umiejętności i temperament, które gwarantują, że to starcie nie będzie taktyczną kalkulacją. Takie pojedynki kochają kibice i takie pojedynki dostarcza tylko Fight Exclusive Night. Przyjdźcie do hali Orbita i przekonajcie się na własne oczy o europejskim poziomie naszego MMA” – mówi bardzo zadowolony z tego zestawienia prezes Fight Exclusive Night Paweł Jóźwiak.

Gdzie kupić bilety na galę FEN 9?

Bilety na galę FEN 9 Go For It we wrocławskiej Orbicie można kupić online na stronach www.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl, stacjonarnie w Setka Bar przy ul. Leszczyńskiego 4 we Wrocławiu i sklepie Men Island w Pasażu Zielińskiego przy ul. Swobodnej 37 we Wrocławiu oraz telefonicznie pod nr tel. 601 877 229 (bilety VIP i zamówienia grupowe).

FEN

Bądź na bieżąco! Dołącz już teraz do naszych fanów na www.facebook.com/FightExclusiveNight, aby nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.