Biszczak vs Ali Balik na gali FEN 9 Go For It

To będzie jedna z najciekawszych walk gali FEN 9 Go Fo It, która odbędzie się w 7 listopada w hali Orbita we Wrocławiu. W międzynarodowym starciu wagi średniej do 77 kg zmierzą się mistrz świata K-1 i wielokrotny mistrz Polski Paweł Biszczak  i pochodzący z Turcji pięciokrotny mistrz Niemiec Mehmet Ali Balik.

29-letni Paweł Biszczak (180 cm, 76 kg) to jedna z największych gwiazd polskiego kickboxingu. Legniczanin to wielokrotny mistrz Polski w karate kyokushin i wielokrotny mistrz Polski formuły K-1, ale najcenniejszym sukcesem w jego karierze jest tytuł mistrza świata zdobyty w 2014 roku podczas zawodów rozgrywanych w Anglii. W klatkoringu FEN występował już dwukrotnie, pokonując Janu Malkriado Cruza z Portugalii oraz Baitara Zakarię z Belgii. Biszczak trenuje pod okiem trenera Zbigniewa Prycha w Prych Team Legnica. Jego bilans zawodowych walk to 21 wygranych i tylko 3 porażki.

Mehmet Ali Balik (184 cm, 79 kg), niemiecki zawodnik tureckiego pochodzenia o przydomku „Memogun”, ma 33 lata i był mistrzem Europy organizacji WFCA. Pięciokrotnie zdobywał również tytuł mistrza Niemiec. W zawodowej karierze wygrał 24 pojedynki i 8 razy wychodził z klatkoringu pokonany.

„Paweł Biszczak to jedna z naszych największych gwiazd. Podczas poprzednich gal FEN dwukrotnie udowadniał swoją klasę, pokonując dobrych europejskich fighterów. Tym razem jednak staje naprzeciw bardzo solidnego i twardego zawodnika, który należy do najlepszych w Niemczech. Myślę, że to będzie jedna z najciekawszych walk tej gali” – mówi prezes FEN Paweł Jóźwiak.

Gdzie kupić bilety na galę FEN 9?

Bilety na galę FEN 9 Go For It we wrocławskiej Orbicie można kupić online na stronach www.eventim.pl oraz www.ticketpro.pl, stacjonarnie w Setka Bar przy ul. Leszczyńskiego 4 we Wrocławiu i sklepie Men Island w Pasażu Zielińskiego przy ul. Swobodnej 37 we Wrocławiu oraz telefonicznie pod nr tel. 601 877 229 (bilety VIP i zamówienia grupowe).

FEN

Bądź na bieżąco! Dołącz już teraz do naszych fanów na www.facebook.com/FightExclusiveNight, aby nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.