Autobiografia Rondy Rousey z kodem FEN o 25% taniej!

Już 3 sierpnia nakładem wydawnictwa SQN ukaże się polskie wydanie autobiografii jednej z legend światowego MMA, gwiazdy UFC Rondy Rousey. Ale dla fanów Fani Fight Exclusive Night mamy ofertę specjalną: książkę pt. „Moja walka/Twoja walka” możecie kupić nawet 2 tygodnie wcześniej i to z aż 25-procentowym rabatem!

Rondzie „Rowdy” Rousey nikt nigdy niczego nie podarował. Brązowa medalistka igrzysk olimpijskich w Pekinie i wicemistrzyni świata w judo w kategorii 70 kg, mistrzyni UFC oraz gwiazda Hollywood do wszystkiego doszła ciężką pracą.

Urodziła się gotowa do walki. Na dziesięciostopniowej skali Apgar, wykorzystywanej do oceny stanu zdrowia noworodków, uzyskała zero, ale już wtedy siła przetrwania była jednak silniejsza. Nie złamały jej zaburzenia mowy, ucieczka z domu, śmierć ojca, wielka przegrana na igrzyskach olimpijskich, toksyczny związek i mordercze treningi.

„Moja walka/Twoja walka”, która w czerwcu w plebiscycie telewizji Sky Sports otrzymała tytuł „Międzynarodowej Autobiografii Sportowej Roku”, to mądra, poruszająca i niewiarygodna historia jednej z najbardziej niesamowitych kobiet świata. To napisana z typowym dla Rousey urokiem i dowcipem opowieść o uporze, przezwyciężaniu własnych słabości, a także kulisach federacji UFC. „Rowdy”, fighterka w życiu i oktagonie, dzieli się z czytelnikami wiedzą o tym, jak czerpać satysfakcję z poświęceń, wykorzystywać własne ograniczenia i być najlepszym nawet podczas najgorszego dnia.

„Wzruszająca i inspirująca książka – Ronda Rousey to bez wątpienia jedna z najbardziej interesujących kobiet na świecie. Jej autobiografia jest wciągająca i pełna dramatyzmu – mówi Karolina Kowalkiewicz, polska gwiazda MMA, również walcząca w UFC. – Ta historia daje odbiorcy ogromnego »kopa« pozytywnej energii i przypomina, że tak naprawdę nie ma rzeczy niemożliwych”.

„Życie Rondy to opowieść o tym, ile poświęceń, bólu, potu, krwi i nieprzespanych nocy kosztuje sukces w sportach walki. To też opowieść o niezłomności charakteru, pasji i prawdziwej miłości do sportu, która pozwala podnieść się po każdym upadku. Nie ma innej drogi na szczyt” – dodaje Tomasz Drwal, zawodnik i trener MM, pierwszy Polak w UFC.

Obszerny fragment liczącej 320 stron autobiografii Rondy Rousey możecie przeczytać tutaj, ale mamy o wiele lepszy pomysł – zamówcie ją już teraz w przedsprzedaży na stronie labotiga.pl/ronda, wpisując przy zakupie specjalny kod rabatowy FEN25PROC, a otrzymacie książkę już po 20 lipca i to z aż 25-procentowym rabatem!

Przyjemnej lektury!

FEN