Adamo RUDNIK otworzy galę FEN 26!

Adamo RUDNIK będzie muzyczną gwiazdą Gali Fight Exclusive Night, która odbędzie się 12 października we Wrocławiu. Transmisję otwarcia gali zobaczycie na żywo o godzinie 20:00 w Polsat Sport Fight, Polsat Sport i Super Polsat!

Adamo RUDNIK będzie muzyczną gwiazdą Fight Exclusive Night we Wrocławiu! Adamo RUDNIK jest doskonale wszystkim znany jako gwiazda „Najlepszego Przekazu…!”, który kilka lat temu stał się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na polskim rynku muzycznym. Adamo RUDNIK to artysta motywujący swoim niezwykłym przekazem, a galę otworzy wielkim, sportowym hitem – „Zawsze do celu”!

Już jako nastolatek osiągnął wiele spektakularnych sukcesów w show-biznesie. Można by ich wiele wymieniać… Jednym z największych był wydany singiel „Zawsze do celu” nagrany przez Adamo RUDNIK-a i jego kolegów, który sprzedał się na poziomie — złotego krążka!

Ten wyjątkowy singiel „Zawsze do celu”, z jakim Adamo RUDNIK jest najbardziej kojarzony, był jedynką na wielu radiowych i telewizyjnych listach przebojów, a klip do tej niezwykle motywującej piosenki był jednym z najczęściej emitowanych teledysków w stacjach muzycznych w 2014 i 2015 roku. Adamo RUDNIK za ten singielotrzymał m.in. nagrodę specjalną w Operze Leśnej w Sopocie na Polsat Super HIT Festival w koncercie „ Radiowy Przebój Roku — Super Hit FM”, Pozytywny i motywujący przekaz tego singla „Zawsze do celu” został doceniony również przez wielu polskich sportowców.

Adamo RUDNIK będzie muzyczną gwiazdą Gali Fight Exclusive Night, która odbędzie się 12 października we Wrocławiu. Transmisję otwarcia gali zobaczycie na żywo o godzinie 20:00 w Polsat Sport Fight, Polsat Sport i Super Polsat!

Adamo RUDNIK w social mediach:

Instagram: www.instagram.com/AdamoRUDNIK
Facebook: www.facebook.com/AdamoRUDNIK
Youtube: www.youtube.com/AdamoRUDNIK
TikTok: www.tiktok.com/@AdamoRUDNIK
Twitter:  www.twitter.com/AdamoRUDNIK

Kup bilet na galę FEN 26 na portalu: www.eventim.pl.

Dołącz do wydarzenia na portalu Facebook: facebook.com/events/708341146245825/

FEN Social Media:
Facebook: facebook.com/fightexclusivenight/
Twitter: twitter.com/fenmma
Instagram: instagram.com/fightexclusivenight/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *