Adam Golonkiewicz zmierzy się z Jackiem Kreftem na gali FEN 10

Mamy przyjemność zapowiedzieć kolejny pojedynek MMA, jaki odbędzie się podczas gali FEN 10 Gold Edition, 9 stycznia 2016 roku w hali RCS w Lubinie, w którym zmierzą się: Adam Golonkiewicz, reprezentujący klub Next Level BJJ Opole, i Jacek Kreft z Mad Dogs Gdynia. Walka odbędzie się w kategorii lekkiej do 70 kg.

Liczący 24 lata  Adam Golonkiewicz wystąpi po raz drugi na arenie FEN. W ostatnim pojedynku wraz z Romanem Szymańskim stworzył niesamowite widowisko uznane przez wielu za jedną z najlepszych walk na polskiej scenie MMA w 2015 roku i choć werdykt był niekorzystny dla niego, wiele osób, w tym także sam zawodnik, nie zgadzało się z decyzją sędziów. „Rodrigo”, jak nazywany jest wychowanek słynnego Damiana Grabowskiego, jest bardzo doświadczonym fighterem. Na jego koncie figuruje 18 walk, w tym 10 zwycięskich. Po zmianie kategorii wagowej Gonkiewicz uchodzi za jednego z najlepszych zawodników wagi lekkiej w Polsce, a jego atut to świetny parter.

O rok starszy Jacek Kreft w klatkoringu FEN pojawi się po raz trzeci. Podopieczny Bartosza Chyrka w swojej ostatniej walce na gali Fight Exclusive Night 8 w Kołobrzegu przegrał z Mateuszem Rębęckim i jest głodny zwycięstwa. W debiucie dla naszej organizacji zmusił do poddania Patryka Rogóża. Miał też okazję na innej gali zmierzyć się z Romanem Szymańskim i, tak jak Golonkiewicz, musiał uznać jego wyższość. Teraz noszący przydomek „Łamator” Gdynianin chce udowodnić swoją wartość i powrócić na zwycięską ścieżkę. Wywodzący się z judo zawodnik z ośmiu stoczonych walk pięć wygrał.

Warto przyjść do Hali Widowiskowo-Sportowej Regionalnego Centrum Sportu przy ul. Odrodzenia 28 b w Lubinie,  aby przekonać się, kto zwycięży w tym starciu. Jest to jeden z wielu pojedynków tej gali i jeden z najbardziej atrakcyjnych, jakie zobaczą kibice. Serdecznie zapraszamy na tę i inne walki, które w sobotę, 9 stycznia 2016, przejdą do historii polskich sztuk walki. To będzie pełen emocji wieczór twardych walk kickboxingu i MMA.

Bilety na galę FEN 10 Gold Edition są dostępne w sprzedaży online na stronach Eventim.pl i KupBilet.pl, w stacjonarnych punktach sprzedaży obu sieci (punkty Eventim.pl oraz punkty KupBilet.pl), a także w kasie hali RCS w Lubinie.

Przy okazji zapraszamy także na fanpage FEN: facebook.com/FightExclusiveNight – dołączcie do naszych fanów, aby być na bieżąco i nie przeoczyć żadnej ważnej informacji.

FEN